Ø 17mm Втулка стабілізатора зад. Hyunday iX35 4WD 10-
131 ₴
- Немає в наявності
- Код: GOM-H166
Ø 17mm Втулка стабілізатора зад. Hyunday iX35 4WD 10-Немає в наявності
131 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ø 17mm Втулка стабілізатора зад. Hyunday iX35 4WD 10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-H166 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴

