Сайлентблок передній важеля перед. TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/2.0D 05.00-11.05
230 ₴
- Немає в наявності
- Код: GOM-2725
Сайлентблок передній важеля перед. TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/2.0D 05.00-11.05Немає в наявності
230 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок передній важеля перед. TOYOTA RAV 4 II 1.8/2.0/2.0D 05.00-11.05
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-2725 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

