С/блок переднього нижнього важеля задн. Toyota Land Cruiser Prado LC150/GX460 FR-rr LOW 09-
858 ₴
- Немає в наявності
- Код: GOM-2385
С/блок переднього нижнього важеля задн. Toyota Land Cruiser Prado LC150/GX460 FR-rr LOW 09-Немає в наявності
858 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок переднього нижнього важеля задн. Toyota Land Cruiser Prado LC150/GX460 FR-rr LOW 09-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-2385 |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 89 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴

