Сайлентблок переднього важеля з передньої сторони TOYOTA HILUX VII, HILUX VIII 03.05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-2088 |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 48.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴


