
Гальмівні колодки дискові зад. Hyundai Santa Fe II 06-
947 ₴
- В наявності
- Код: 51-0H-H08
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові зад. Hyundai Santa Fe II 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 51-0H-H08 |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 118.5 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 24488 |
| Довжина [мм] | 118,5 |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| перевіркове значення | ECE R90 APPROVED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴

