Пiдшипник ступицi задн. Jeep Cherokee 88-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 44-29001 |
| Місце встановлення | Задній |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 57 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee, Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴


