Підшипник ступиці перед. Hyundai Accent IV, I20 Kia Rio III 1.1D-1.6D 04.11-
608 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44-10512
Підшипник ступиці перед. Hyundai Accent IV, I20 Kia Rio III 1.1D-1.6D 04.11-Немає в наявності
608 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підшипник ступиці перед. Hyundai Accent IV, I20 Kia Rio III 1.1D-1.6D 04.11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 44-10512 |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴

