Сайлентблок важеля передн. Jeep Cherokee 04-07
593 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28528AP
Сайлентблок важеля передн. Jeep Cherokee 04-07Немає в наявності
593 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок важеля передн. Jeep Cherokee 04-07
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 28528AP |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Висота | 72.3 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 593 ₴

