
Сайлентблок передній важеля перед. VW CRAFTER, GRAND CALIFORNIA CAMPER 2.0D/Electric 09.16-
467 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28341AP
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок передній важеля перед. VW CRAFTER, GRAND CALIFORNIA CAMPER 2.0D/Electric 09.16-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 28341AP |
| Діаметр внутрішній | 16.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴

