
С/блок заднього важеля 42х10х41 (внутр. перед.) AUDI A4 ALLROAD B8, A4 ALLROAD B9, A4 B8, A4 B9, A5, A6 ALLROAD C7, A6 C7, A6 C8,
375 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28185AP
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок заднього важеля 42х10х41 (внутр. перед.) AUDI A4 ALLROAD B8, A4 ALLROAD B9, A4 B8, A4 B9, A5, A6 ALLROAD C7, A6 C7, A6 C8, A7, A8 D4, Q5, Q7 1.8-6.3 06.07-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 28185AP |
| Діаметр внутрішній | 10.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.5 мм |
| Висота | 42 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A5, Cayenne, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴

