С/блок задній лівий/правий важеля перед. Chrysler Voyager IV 2.4-3.8 02.00-12.08
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 25672AP |
| Діаметр внутрішній | 17.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 62.5 мм |
| Висота | 61 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514 ₴


