
С/блок важеля зад. поперечного Mitsubishi Carisma 7/95-12/97, Colt 4/92-7/05, Lancer 6/92-
437 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25006AP
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок важеля зад. поперечного Mitsubishi Carisma 7/95-12/97, Colt 4/92-7/05, Lancer 6/92-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 25006AP |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Необхідна кількість: | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴

