Сайлентблок важеля, лiв/прав, задн Ford/Mazda/Hyundai/KIA/Volvo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 24576AP |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.3 мм |
| Висота | 35 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору 1 [мм]: | 12.2 |
| Місце монтажу: | знизу |
| Необхідна кількість: | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


