
С/блок балки задн. лів./прав. VOLVO S60 I, S80 I, V70 II 2.0-3.0 05.98-04.10
309 ₴
- В наявності
- Код: 24549AP
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок балки задн. лів./прав. VOLVO S60 I, S80 I, V70 II 2.0-3.0 05.98-04.10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24549AP |
| Виробник | Aplus |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 43 мм |
| Висота | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце монтажу: | зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴

