Сайлентблок лів./прав. балки зад. Renault Trafic II 02-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 24540AP |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.1 мм |
| Висота | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору 1 [мм]: | 13 |
| Місце монтажу: | Задня вісь з обох боків |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


