С/блок важеля перед. Renault Duster 1.2-1.6LPG 04.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 21406AP |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм]: | 45 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 37.2 |
| Місце монтажу: | Передня вісь з обох боків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴


