
С/блок передній важеля перед. Opel Movano B Renault Master III Nissan NV400 2.3D 02.10-
330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21317AP
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок передній важеля перед. Opel Movano B Renault Master III Nissan NV400 2.3D 02.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 21317AP |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 49 мм |
| Висота | 64 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 16.2 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 49.7 |
| Місце монтажу: | Передня вісь |
| Необхідна кількість: | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

