С/блок заднього важеля нижн. передн. Land Rover Freelander 98-06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 18432AP |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴


