К-кт с/блок+втулка важеля перед. Peugeot J5 1,0-1,4 T Citroen C25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aplus |
| Код запчастини | 14220AP |
| Діаметр внутрішній | 13.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Висота | 46 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм]: | 13.7 |
| Зовнішній діаметр [мм]: | 27.1 |
| Тип керма: | Поздовжній важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴


