
(Ø 16.5mm) Втулка стабілізатора перед. VW SharanFord Galaxy 1.8-2.8 03.95-03.10
111 ₴
- В наявності
- Код: 60739
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
(Ø 16.5mm) Втулка стабілізатора перед. VW SharanFord Galaxy 1.8-2.8 03.95-03.10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60739 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передня вісь, двостороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴

