
(Ø 21mm)(без буртика) Втулка серед.стабілізатора перед. VW Bora, Golf IV, New Beetle 1.4-3.2 08.97-
49 ₴
- В наявності
- Код: 60732
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
(Ø 21mm)(без буртика) Втулка серед.стабілізатора перед. VW Bora, Golf IV, New Beetle 1.4-3.2 08.97-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60732 |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴

