Ø 19mm Втулка стаб.перед.серед.VW Golf/Vento 1.0-2.9 05.91-12.02
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 60719 |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


