
D 19.5mm Втулка стабілізатора перед. лів./прав. Renault Megane II 1.4-2.0, 02-
96 ₴
- В наявності
- Код: 60668
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
D 19.5mm Втулка стабілізатора перед. лів./прав. Renault Megane II 1.4-2.0, 02-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60668 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 36.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 69 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴

