
Втулка стабілізатора зад. Smart 0.6i 06/02-03/07
53 ₴
- В наявності
- Код: 60543
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора зад. Smart 0.6i 06/02-03/07
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60543 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 25.4 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | City-Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴

