
Втулка стабілізатора перед.Mitsubishi Colt 04-
92 ₴
- В наявності
- Код: 60541
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора перед.Mitsubishi Colt 04-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60541 |
| Виробник | 3RG |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴

