
Втулка стабілізатора 22mm Opel Corsa C Combo
57 ₴
- В наявності
- Код: 60441
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора 22mm Opel Corsa C Combo
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60441 |
| Виробник | 3RG |
| Тип кріплення | Гумове |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, BMW, Ford |
| Сумісність з моделлю | Z8, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 40 |
| Ширина (мм) | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴

