
Ø 21mm Втулка стабiлiзатора Opel Astra H, Astra H GTC, Combo, Combo Tour, Corsa D, Meriva A 1.2-2.0 10.01-
55 ₴
- В наявності
- Код: 60440
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ø 21mm Втулка стабiлiзатора Opel Astra H, Astra H GTC, Combo, Combo Tour, Corsa D, Meriva A 1.2-2.0 10.01-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60440 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 40 |
| Ширина (мм) | 31 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

