
Втулка стаб. внутр.Ford Sierra,Scorpio 28MM
137 ₴
- В наявності
- Код: 60313
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стаб. внутр.Ford Sierra,Scorpio 28MM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60313 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 44 |
| Ширина (мм) | 63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴

