
Ø22.5 mm Втулка стабілізатора перед. Citroen C4/Peugeot 308 1.4/1.6/2.0HDI 07-
126 ₴
- В наявності
- Код: 60274
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ø22.5 mm Втулка стабілізатора перед. Citroen C4/Peugeot 308 1.4/1.6/2.0HDI 07-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60274 |
| Виробник | 3RG |
| Довжина | 50.4 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | RCZ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

