Сайлентблок перед, амортизатора Lexus LX470/Toyota LC100
146 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50815
Сайлентблок перед, амортизатора Lexus LX470/Toyota LC100Немає в наявності
146 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок перед, амортизатора Lexus LX470/Toyota LC100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3RG |
| Код запчастини | 50815 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴

