Шкiв коленвалу 1.9 JTD Punto,Doblo,Stilo,Multipla,Bravo 03-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10900 |
| Виробник | 3RG |
| Ширина | 17 мм |
| Кількість ребер | 6 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, 156, Brava, Bravo, Brera, Palio, Stilo, 500l, SX4, 159, Punto, 9-3, 9-5, Linea, Freemont, Zafira, 145, 146, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, GT, Astra, Croma, Vectra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ребер | 6 |
| Ширина (мм) | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 367 ₴


