Натяжний ролик, поліклиновий ремінь
366 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08-98
Натяжний ролик, поліклиновий реміньНемає в наявності
366 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Натяжний ролик, поліклиновий ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 08-98 |
| Ширина | 23 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴

