Прокладка головки блока металева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 914.873 |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 0.93 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Москвич, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Aleko, Felicia, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274 ₴


