Втулка стабілізатора Audi A3/Octavia 05-13
351 ₴
- Немає в наявності
- Код: 863814
Втулка стабілізатора Audi A3/Octavia 05-13Немає в наявності
351 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Втулка стабілізатора Audi A3/Octavia 05-13
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 863814 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 33.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

