Ролик ремня
365 ₴
- Немає в наявності
- Код: 05-92
Ролик ремняНемає в наявності
365 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ролик ремня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caffaro |
| Тип | Ролик |
| Код запчастини | 05-92 |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Suzuki, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Doblo, Bravo, Ducato, Brera, Stilo, SX4, 159, 9-3, 9-5, Linea, Freemont, Zafira, Grande Punto, Spider, Combo, MiTo, Astra, Croma, Vectra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴

