Сайлентблок важеля перед. Bmw 320/324d/325
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08413 |
| Висота | 58 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,201059 |
| Сторона встановлення | знизу |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴


