Радіатор охолодження VW Transporter VI 2.0D 04.15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 560008 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 740 мм |
| Ширина ядра радіатора | 480 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 287 ₴


