Фільтр повітряний BMW 3 (F30/F31) 12-/1 118 (F20) 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C 24 024 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 231 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 74 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72 |
| Ширина (мм) | 205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴


