С/блок перед. важеля Ford Escort/Orion 91-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | D300045 |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Сторона встановлення | передня вісь нижня |
| Ширина (мм) | 46 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


