
Гальмівні колодки дискові перед. DB Sprinter 3-3.5T (906) 06.06-, Vito 639
1 097 ₴
- В наявності
- Код: B110934
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові перед. DB Sprinter 3-3.5T (906) 06.06-, Vito 639
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | B110934 |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 163.1 мм |
| Товщина | 20.7 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина (мм) | 163,15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴

