Фільтр повітряний Toyota RAV 4 III 2.0 VVT-i/2.4 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A140819 |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Previa, Venza, Avalon, Camry, RAV4, Exige, Evora, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62 |
| Ширина (мм) | 238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴


