Гальмівний диск Jeep Grand Cherokee, 3,1-4,7, 98-05
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61852AP |
| Высота | 75 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 127 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 305 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 9.5 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 72.2 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Дополнительная информация | без колісних підшипників |
| Тип гальмівного диска: | Повний |
Информация для заказа
- Цена: 1 625 ₴


