Гальмівний диск передній Chrysler Voyager, Grand Voyager, Town&Country 01-07
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61743AP |
| Высота | 38 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр ступицы | 14 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 281 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 25.3 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 73.45 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Місце монтажу: | Передня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 2 002 ₴


