Диск гальмівний передній Jeep Grand Cherokee 2010-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61718AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 127 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр ступицы | 17 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 330 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 30.5 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 72 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 3 284 ₴


