Гальмівний диск зад. Jeep Grand Jerokee 10-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61681AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 127 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Диаметр ступицы | 17 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 330.00 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 12.50 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 72.00 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Місце монтажу: | Задня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 2 453 ₴


