Гальмівний диск зад. SUBARU FORESTER 13- 274X10
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61677AP |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Диаметр ступицы | 13 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 273.75 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 8.50 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 58.10 |
| F: Кількість отворів: | 5+3 |
| Місце монтажу: | Задня вісь |
Информация для заказа
- Цена: 1 394 ₴


