Диск гальмівний перед.NISSAN NAVARA 2.5DCI 05-,PATHFINDER 06-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61646AP |
| Высота | 38 мм |
| Число отверстий | 6 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 296 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 26 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 68 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 12.7 |
| Розмір колесних дисків: | 16" |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴


