Гальмівний диск перед.Renault Laguna,Megane 98-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61620AP |
| Высота | 44 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 280 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 21.7 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 61 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 13.8 |
| Пусковий момент [Nm]: | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 1 893 ₴


