Диск гальм. зад. Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 2.2HDI/3.0HDI 04-06-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61599AP |
| Высота | 82 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип | Невентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Конструктивные особенности | Без подшипника |
| Толщина | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 279.50 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 14.20 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 79.20 |
| F: Кількість отворів: | 5 |
| Місце монтажу: | Задня вісь |
| Пусковий момент [Nm]: | 170 |
Информация для заказа
- Цена: 2 201 ₴


