Диск гальмівний перед. Hyunday Getz 1,1/1,4/1,5Crdi 03-
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aplus |
| Код запчасти | 61587AP |
| Высота | 48 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Толщина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| A: Зовнішній діаметр [mm]: | 241 |
| C: Мін. товщина [mm]: | 17 |
| D: Діаметр центрування [mm]: | 62 |
| G: Діаметр отворiв болтів [mm]: | 12.5 |
| Пусковий момент [Nm]: | 100 |
| Тип гальмівного диска: | З внутрішньою вентиляцією |
Информация для заказа
- Цена: 1 285 ₴


